Jezírkové centrum Čeperka | Prodejna
10

Prodejna

Prodejna se rozkládá na ploše 450 m2 v budově bývalého zemědělského objektu. Součástí prodejny je 60 venkovních nádrží s jezírkovými rybami a další mělké bazény s bahenními a ponořenými rostlinami a lekníny. Přírodní kámen je možno vybrat na přilehlé venkovní ploše o rozloze 2500 m2.

Oase Pontec

Na prodejně zakoupíte veškerou jezírkovou techniku profi produktů firmy OASE a hobby řady PONTEC. Samozřejmostí jsou úsporná čerpadla Eco Premium a dále čerpadla AquaMax, Gravity a další.

Filtry zahrnují jednoduché modely PONTEC až profi komplety řady BioTec a ProfiClear. Velkého vývoje dosáhlo také jezírkové osvětlení, které již běžně pracuje s úspornými LED diodami různých teplot a svítivosti a solárním dobíjením. Zboží je na prodejně dostupné a Vy tak máte možnost si ho, jak se patří, „osahat“ či vyzkoušet.

Krmivo pro ryby

Ostatní zboží jako krmiva pro ryby, jezírková chemie, fólie a další jsou samozřejmostí.

Kamenné výrobky

Zajímavým doplňkem venkovních, ale i interiérových realizací jsou kamenné výrobky. Prodejna nabízí mnoho různých typů opracovaného přírodního kamene jako jsou například sochy, zahradní lampy, fontány, mostky a lavičky.

Přírodní kámen

Součástí prodeje je také sortiment přírodního kamene mezi které patří pískovec, opuka, žula, rula, andezit a další. Kámen je nabízen jako opracovaný haklík, dlažba, obklad, solitér, tříděný ozdobný mulč nebo jen jako přírodní kámen.