Jezírkové centrum Čeperka | Návštěva
6

Návštěva

Základní informace

Návštěva Jezírkového centra v Čeperce se vyplatí. Na jednom místě si můžete prohlédnout a zakoupit vše, co pro jezírkaření potřebujete. S Vašimi dotazy je Vám k dispozici odborný personál. Pokud se pro stavbu jezírka rozhodnete, lze si ho u nás přímo objednat.

Otevírací doba

V zimním období máme zavřeno. Otevřeno v sezóně máme v úterý až pátek mezi 10 a 17 hodinou, sobotu 9 až 12 hodinou. Na našem e-shopu epets.cz můžete nakupovat 24 hodin denně.

Vstupné

Vstupné je zdarma. Vzít s sebou můžete i Vašeho psího mazlíčka.

Kudy k nám a tipy na výlet

KML-LogoFullscreen-LogoQR-code-logoGeoRSS-LogoWikitude-Logo
Tipy na výlet

načítám mapu - prosím čekejte...

Tipy na výlet: 50.152266, 15.748901
marker icon
icon-car.png Fullscreen-Logo KML-Logo
Jezírkové centrum Čeperka
Čeperka, Česká republika
marker icon
icon-car.png Fullscreen-Logo KML-Logo
Bohdanečské rybníky
Bohdanečské rybníky ›
Lázně Bohdaneč, Česká republika
marker icon
icon-car.png Fullscreen-Logo KML-Logo
Hrádek u Nechanic
Hrádek u Nechanic ›
Nechanice, Česká republika
marker icon
icon-car.png Fullscreen-Logo KML-Logo
Hřebčín Kladruby nad Labem
Hřebčín Kladruby nad Labem ›
Kladruby nad Labem, Česká republika
marker icon
icon-car.png Fullscreen-Logo KML-Logo
Kunětická hora
Kunětická hora ›
Hrad Kunětická Hora, Ráby, Česká republika

Jezírkové centrum se nachází v obci Čeperka, na půli cesty mezi dvěma krajskými městy Pardubice a Hradec Králové. Výhodou Jezírkového centra je snadná dostupnost ze všech koutů republiky. Obec je v těsné blízkosti dálnice D11 a silnice I. třídy číslo 37.

Autem od Prahy

Od Prahy se k nám snadno dostanete po dálnici D11. Cesta z Černého mostu trvá zhruba 50 minut. Sjeďte na výjezdu 84 Opatovice nad Labem a přijedete na víceúrovňový rondel, jeden z největších v České republice. Na kruhovém objezdu sjedete posledním výjezdem do obce Opatovice. Do obce Čeperka Vám zbývají poslední 2 km po značené cestě.

Autem od Pardubic

Z Pardubic se vydejte po silnici I. třídy číslo 37, která spojuje město s Hradcem Králové.  Obec Čeperka je vzdálená 15 km a cesta zabere zhruba čtvrt hodiny. Na úrovni opatovické elektrárny uvidíte po levé straně Jezírkové centrum Čeperka. Vjeďte na kruhový objezd a sjeďte na výjezdu do obce Opatovice. Do obce Čeperka vám zbývají poslední 2 km po značené cestě.

Autem od Hradce Králové

Z Hradce Králové se vydejte po silnici I. třídy číslo 37, která spojuje město s Pardubicemi.  Obec Čeperka je vzdálená 12 km a cesta zabere zhruba čtvrt hodiny. Vjeďte na kruhový objezd v Opatovicích nad Labem a sjeďte do Opatovic. Do obce Čeperka vám zbývají poslední 2 km po značené cestě.

Tipy na výlet